(096) 664 84 29   (063) 529 74 12

Лакування

Лакування паркету

   Будь-який паркет з часом втрачає свою привабливість , глянсове покриття покривається дрібними подряпинами , стає тьмяним . Повернути колишню красу паркету допоможе лакування паркету. Для того щоб покриття паркету лаком було вироблено якісно , потрібно провести попередню підготовку.

     Шліфувальною машиною знімають шар лаку і забруднення верхнього покриття паркету. Заключний етап шліфування паркету проводять дрібним наждачним шкіркою. Після шліфування паркету , підлога очищають пилососом і протирають вологою ганчіркою. Якщо паркетне покриття має щілини і пошкодження , то потрібно за допомогою спеціальної шпаклівки усунути їх. Після підсихання шпаклівки , потрібно знову провести циклювання паркету , очистити підлогу пилососом і протерти вологою ганчіркою. Для того щоб лакування паркету була якісною потрібно ретельно очистити від пилу не тільки паркет, але і радіатори опалення , підвіконня і т.п.

Наступний етап лакування паркету , це - грунтування . Матеріали для лакування паркету потрібно вибирати відповідно до рекомендацій з обробки породи деревини. Під час роботи , лак повинен бути кімнатної температури. Для рівномірного висихання лаку після третього шару лакування , потрібно виключити вплив на паркет протягів і прямих сонячних променів

Тонування паркета

          Для лакування дерев'яних підлог рекомендується використовувати водні лаки або лаки виготовлені на основі органічних розчинників. Перед лакуванням паркету , лак слід підготувати , його слід ретельно перемішати і дати відстоятися близько 10 хвилин щоб зникли бульбашки , які утворилися під час перемішування .  Лак наноситься в як мінімум в 2-3 шари.

      На тривалість висихання паркету впливають такі фактори як вологість і температура в приміщенні. Лаки для підлоги досягають своєї остаточної твердості тільки через тижні , тому ходити по паркету можна через 24 години , а встановлювати меблі та інші важкі предмети тільки через тиждень.

ВИКОНАННІ РОБОТИ: Дивитись всі роботи