(096) 664 84 29   (063) 529 74 12

Ремонт


      Паркет - це надійне , красиве і довговічне дерев'яне покриття підлоги , яке може прослужити і прикрасити будинок не одному поколінню , але за умови належного догляду. За роки своєї роботи ми зрозуміли одну істину : паркет віддячить вам за дбайливий догляд за ним.

Реставрувати паркет потрібно у випадках , описаних нижче:

 - Якщо паркет подряпаний і на його поверхні з'явилися щілини

- У разі утворення на паркеті тріщин , потрібно використовувати спеціальний  олівець , за допомогою якого можна легко відновити паркетне покриття. Колір олівця потрібно підбирати під колір паркету , щоб галузі відновлення не були помітні

- Якщо ж в паркеті утворилися щілини , то цей випадок більш складний. Потрібно очистити щілини від пилу та сміття , з допомогою тонкого сталевого дроту , потім пропилососити місце обробки . Наступним етапом буде шпаклювання щілин і покриття паркету лаком. Після виконаних маніпуляцій паркет набуває свій початковий гарний вид , і таким залишається тривалий час.

Паркет пересох , і в результаті цього паркетні клепки почали розхитуватися.

Такі випадки бувають , якщо в приміщенні , де покладена паркетна дошка ( паркет) , не дотримується належний температурний режим , і нормальна вологість повітря.  У таких випадках потрібно правильно оцінити ступінь пошкодження , і прийняти правильне рішення для ремонту паркету або реставрації паркету. Якщо можна , то наші фахівці з мінімальними витратами реставрують паркет, але в більшості випадків , пошкоджені паркетні дошки потрібно замінити на нові. 

Якщо паркетна підлогу скрипить.

Потрібно спочатку встановити причину скрипу паркету : паркет пересох , або ж він неправильно укладений .

- При всиханні паркетних планок , потрібно провести часткову ремонту підлоги , процес описаний вище.

- Якщо ж причиною проблеми є неправильна укладання паркету , то потрібно наново укладати паркет .

На паркеті видно нерівності.

- Нерівність паркету , це серйозний привід для проведення реставрації паркету. Причиною цього може бути неправильна укладання паркету .  Якщо Ви потрапили в таку ситуацію , звертайтеся до нас , і ми допоможемо відреставрувати паркету.

Якщо стався залив паркету водою.

 На превеликий жаль , цей випадок найбільш частий і найнебезпечніший для паркетного покриття. Незважаючи на кілька шарів водовідштовхувального лаку, яким він покривається , вода згубно діє на паркет , і при цьому він дуже сильно пошкоджується. Врятувати ситуацію в цьому випадку допоможе тільки негайне звернення до досвідчених фахівців , які зуміють відновити паркет.

 Паркет зносився.

- У цьому випадку виконується комплекс робіт , в які входить шліфування , циклювання паркету , лакування паркету. У результаті ми отримуємо знову красивий і приємний підлогу , який прослужить вам ще багато років.

 

ВИКОНАННІ РОБОТИ: Дивитись всі роботи