(096) 664 84 29   (063) 529 74 12

Реставрація

    Реставрація паркету - це не необхідність , якщо протягом усього терміну експлуатації ви дбайливо ставилися до покриття . Особливих фізичних зусиль або багатого досвіду для догляду за паркетом не потрібно, але деякі основні правила дотримуватися потрібно .

        Слід оберігати підлогове покриття від води , пилу , піску та інших елементів , здатних пошкодити його. Потрібно своєчасно чистити паркет. Для миття паркету потрібно використовувати тільки добре віджату ганчірку. Ще один прекрасний спосіб запобігання необхідності в реставрації паркету - це циклювання з нанесенням нового лакофарбового покриття. Цю процедуру рекомендується виконувати не менше одного разу за п'ять -шість років експлуатації паркету.

       Реставрація та ремонт паркету є невід'ємною частиною нашої роботи. Роботи , яка приносить нам не тільки прибуток , але і задоволення. Адже немає нічого кращого ніж відроджувати і повертати що то втрачене , вкладаючи при цьому свою душу, саме так як робимо це ми.
Ще до тепер до нашого часу зберіглось багато сторої підлоги покриті фарбою,зазвичай такі підлоги покривають ламінатом, ковроліном, ліноліум, або просто демонтують. Хоча в багатьох випадках це не доречно під товстим шаром фарби знаходиться живе дерево зі своєю природньою і красивою строктурою. 
Зазвичай фарбу змивають змивкою для фарби,або спалють технічним феном,або паяльною лампою.
Але перший чи другий спосіб є мало ефективним та дорогостоящим і потребує багато часу.
Наші майстрі реставрують такі підлоги барабаними машинками зі спеціальною наждачкою,За один день таким способом можна реставрувати до 20 м2.

ВИКОНАННІ РОБОТИ: Дивитись всі роботи