(096) 664 84 29   (063) 529 74 12

Циклювання

       Циклювання паркету - напевно ці слова чув кожен у кого вдома лежить прекрасний екологічно чистий паркет . На жаль з роками паркет не стає краще , а тим більше якщо за ним вчасно не доглядати і вчасно не циклювати паркет . Лак , яким покритий паркет , стирається і тоді може пошкодитися і верхній шар паркету , пролита на паркет вода , теж не робить паркет гарніше , від цього паркетні планки темніють , тріскаються і відстають від основи. 

      Паркет циклюється в кілька етапів. Перший етап циклювання паркетного покриття проводиться грубозернистою шліфувальною шкуркою , під час першого етапу забираються всі нерівності паркету і знімаються області з потемнілим паркетним лаком. Наступним етапом ми виробляємо тонку шліфовку паркету , виконуємо циклювання паркету дрібною шліфувальною шкуркою , щоб остаточно вирівняти паркет.

Для грубої шліфовки паркету використовують шліфувальну машину барабанного типу , дрібні циклювання виробляють дисковою шліфувальною машиною , і у важкодоступних місцях (у кутах , під батареями ) використовують кутову шліфувальну машину.

 

       Між етапами шліфування паркету , виробляється також шпаклівка паркетного покриття. Цю процедуру потрібно проводити для заповнення щілин між паркетними планками.  Шпаклювальна суміш наноситься не тільки в щілини , а й на весь паркет, за допомогою шпателя. Після обробки всієї площі дерев'яної підлоги , паркет шліфується дрібною наждачною шкіркою.

      Варто відзначити , що паркетні роботи повинні виконуватись фахівцями які мають досвід і певні навички у роботі з дерев'яними підлогами . Недосвідчений працівник може не тільки не відреставрувати паркет , але і зіпсувати паркетне покриття або скоротити його термін служби , а це задоволення не з дешевих , не варто експериментувати!

    Ви можете завжди подзвонити за номером вказаним на сайті і проконсультуватися у наших фахівців , ми з радістю допоможемо Вам і відповімо на Ваші запитання! Якщо Ви раніше не знали до кого звернутися для циклювання паркету , то тепер Ви знаєте куди дзвонити!

ВИКОНАННІ РОБОТИ: Дивитись всі роботи