(096) 664 84 29   (063) 529 74 12

Укладка

Укладання паркету на стяжку

        Укладку паркету на стяжку вибирають тоді , коли перепади поверхні бетонної основи , складають більше 2 см , якщо нерівність менше 2 см , можна використовувати самовирівнюючі суміші.Перед заливкою стягування потрібно укласти гідроізоляцію , використовувати можна товстий поліетилен , або спеціальну армовану або фольгированную плівку. На краях , біля стін, потрібно вивести гідроізоляцію з деяким запасом , для укладання під плінтус .

      Стяжку можна укладати безпосередньо по бетонній основі , або за попередньо насипаного теплоізоляційним шару , але в останньому випадку товщина стяжки не повинна бути менше 4 см. Для того щоб цементна стяжка просохла , потрібен тривалий період часу , для цементної стяжки товщиною від 3 до 5 см , потрібно приблизно 4-6 тижнів часу , причому в перші тижні цементний розчин твердне , а потім вже висихає. При товщині стяжки більше 5 см , цей період часу потрібно помножити на 1,5-2 .

     Наступним етапом підготовки основи для укладання паркету , є настил вологостійкої фанери. Великий аркуш фанери ( товщина від 10 до 18 мм) потрібно розпиляти на квадратні шматки розмірами від 40х40 до 75х75 см. При цьому важливо дотримуватися правила : товщина фанери повинна бути не менше ¾ товщини паркету .Для того щоб фанера міцно приклеїлася до основи , потрібно попередньо стяжку прогрунтувати , і лише потім нанести спеціальний клей. Фанеру потрібно укладати так , щоб ніякі чотири кути не сходилися в одній точці , тобто , із зсувом . Між листами фанери , потрібно дотримуватися зазору 3-4 мм , а біля стіни залишаю зазор близько 10 мм до краю фанери , який потім заповнюють герметиком. Фанери кріпиться на саморізи , шапочки саморізів утапливаются на 3-4 мм. Після укладання фанери , потрібно витримати технологічно перерву від 2 до 3 днів.Після перерви на фанеру наноситься паркетний клей , за допомогою спеціального шпателя. 

     Наступним етапом буде шліфування паркету і шпаклівка всій його поверхні . Але перед циклюванням паркету потрібно витримати технологічну перерву , який триває близько 6 -ти днів, залежно волого - температурних характеристик в приміщенні. Він потрібен , тому що при укладанні , у паркету з'явилася надмірна вологість.

Шліфування паркету після укладання , потрібне  з двох причин:

- Очищення паркету від забруднення
- Усунення нерівностей , які виникли під час технологічної перерви

     Останім етапом  є  установка плінтуса , який допомагає приховати нерівності вашого статі біля стін , а також можливу проводку і кабелю. Ширина плінтуса підбирається залежно від висоти дверей . Кріпиться плінтус різними способами , в залежності від виду цього плінтуса : клеєм , цвяхами , саморізами , спеціальними кріпильними елементами .

Укладання паркету на чорнову підлогу

       Даний спосіб укладання паркетної підлоги є найекономічнішим , тут не потрібно витрачати час на сушіння стяжки ы установку лагів . Він полягає в тому , що весь шар паркетного покриття , а це шар клею на чорнову підлогу , шар фанери і паркетного клею , паркет , шпаклівка і лак , укладаються безпосередньо на чорнову підлогу . Але, не дивлячись на економічність цього способу , він є і одним з найбільш відповідальних , тому що перед укладанням паркетної дошки потрібно впевнитися , що витримані всі умови, описані нижче.

 - Лаги , на які закріплений підлогу , добре висушені і просякнуті антисептиком ;
 - поверхня повинна бути ідеально рівною і міцно закріпленої ;
 - підлога повинна бути покладений з шпунтованих дощок ( ця умова не обов'язково , але дуже позитивно впливає на кінцеву якість ) .
 - не повинно бути ніякого скрипу підлоги;

 - не допускаються перепади ;

 - не допускається хоч якісь ні будь руху при ходьбі по ньому .
 - об паркетні роботи зробити якісно , в приміщенні повинні бути наступні параметри :

 - температура повітря в приміщенні від 18 до 24 ° C ;
 - вологість повітря ( відносна ) від 40 до 60%;
 - вологість стін і підстави (абсолютна ) від 4 до 6 %;
 - перепади на підставі ( стяжці , лагах , чорновому поле ) не повинні перевищувати 2 мм на 2 м

ВИКОНАННІ РОБОТИ: Дивитись всі роботи